Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Eroticon III.

litografie, 2009, 32,5 x 21 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2009, rám

Vystaveno: razítko Galerie Moderna 5.3. - 19.4. 2020

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 1

Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:00

Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu