Jan Dvořák (1942)

Ticho v krajině

olej, deska, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

ID: 30

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:29

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)