Zdeňka Burgetová (1934)

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Dívka s květinou

litografie, 1992, 16 x 12 cm, sign. DU Z. Burgetová 92, pasparta, č. 43/120

žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

ID: 210

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 17:29

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu