Jan Dvořák (1942)

Strom za vsí

olej, lepenka, 41 x 65 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

ID: 15

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:14

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)