Antonín Augusta

Samota v horách

olej, plátno, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, mírně zašlá malba

ID: 514

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2020 10:04

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)