Jakub Kalousek (1958)
litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27
Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:37
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)