Soter Vonášek (1891-1953)
olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)