Policista z Eldoráda
olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019
žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
ID: 281315
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)