V. Souček
akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:26
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)