Klára Pataki (1930)
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2024 14:44
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)