Mlynářka
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám
Provenience: konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
ID: 275968
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 15:48
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK