akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 275323
Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 20:38
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)