Nathan Isajovič Altman (1889-1970)

Barevná kytice

kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43

ID: 270084

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)