Návrh erbu

akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta

Provenience: provenience: soukromá sbírka Praha

ID: 255250

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)