Na Bílé Hoře
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta
Provenience: provenience: soukromá sbírka Praha
ID: 255185
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)