Zdeňka Burgetová (1934)

malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Orchidej

litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100

žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

ID: 253985

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:06

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)