Květa Pacovská (1928-2023)
litografie , 54 x 43 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:12
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)