Kohouti s červenými lžícemi
litografie , 1978 , 46,7 x 63 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T
Antiqari.at Radhošťská
ID: 1
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 28. 07. 2024 18:02
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)