Tragedie jednoho knoflíku
litografie , 53,9 x 43,7 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 5
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:10
Current price: 15.000 CZK (625 €)