Květa Pacovská (1928-2023)
litografie , 54 x 44 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:08
Current price: 15.000 CZK (625 €)