Květa Pacovská (1928-2023)
litografie , 56,5 x 41,5 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:20
Current price: 15.000 CZK (625 €)