Kohouti s červenými lžícemi
litografie , 1978 , 46,7 x 63 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 1
Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:02
Current price: 18.000 CZK (750 €)