Úplně beze slov
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír
ID: 6
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:35
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)