Do kopce
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané
ID: 5
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)