Zbyněk Kočí (1946)

Do kopce

akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané

ID: 5

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:34

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)