Zbyněk Kočí (1946)

PF76

akvarel, tuš, papír, 1975, 29,7 x 35 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text 1: …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej KŮŇ…, text 2: Zdupáni, ale bez depresí,…tak vítejme nový rok 1976! V něm budeme dupat zas MY!!, potrhané kraje

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 26

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 01. 08. 2024 17:55

Current price: 300 CZK (13 €)