Kam jdeš, troubo!
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:30
Current price: 300 CZK (13 €)