Zbyněk Kočí (1946)

Kam jdeš, troubo!

akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 01. 08. 2024 17:30

Current price: 300 CZK (13 €)