Kam jdeš, troubo!
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy
ID: 1
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 17:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)