Úplně beze slov
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 6
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:35
Current price: 300 CZK (13 €)