Massimo Salvadori (1960)
akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:21
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)