Encyklopedie: Dálek
akvarel, tuš, papír, 12 x 34 cm, sign. PN Neprakta, rám
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 81
Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:20
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)