Tomáš Bím (1946)
soukromé studium; malíř, grafik; vyučen tiskařem; v prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu; věnuje se také malbě (olej, acryl); svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijkmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tennis museum Gasper Oberhausen, s. p. t. TELECOM a jinde; ilustroval asi 30 knih, podílel se na bibliofiliích, vytvářel plakáty; pracoval jako knihtiskař, poté výtvarník divadelního studia Reduta, ale také jako pomocný dělník (písmomalíř, lakýrník apod.); nyní se cele věnuje výtvarné práci
Město
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150
ID: 8
Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:07
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)