Štěpán Molín (1980)
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:14
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)