Štěpán Molín (1980)

Novoměstský pokojíček

kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22

ID: 75

Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:14

Current price: 39.000 CZK (1.625 €)