David Kolovratník (1978)

Sklizeno

olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. Neobvyklá vztahovost a kompozice je výrazným prvkem, jako tomu je i u obrazu Sklizeno

ID: 74

Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:13

Current price: 40.000 CZK (1.667 €)