Sklizeno
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. Neobvyklá vztahovost a kompozice je výrazným prvkem, jako tomu je i u obrazu Sklizeno
ID: 74
Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:13
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)