Punks not dead II
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizovanou až ilustrativní malbou s výrazným koloritem neustále vědomě pokouší hranici kýče, jeho okouzlení banálností spolu s nezaměnitelnou nadsázkou a ironií nepřetržitě nutí diváka k aktivitě a zároveň útočí na jeho „nejnižší pudy“ odkazy na jídlo a sex
žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
ID: 73
Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:12
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)