Antonín Sondej (1992)
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:11
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)