Antonín Sondej (1992)
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:11
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)