Jitka Nesnídalová (1983)
olej, plátno, 2024, 90 x 100 cm, sign. PD Jin24
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:10
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)