Tomáš Bím (1946)
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám
the private study
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:06
Current price: 1.400 CZK (59 €)