Noční nebe - orel
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Autorka se rovněž věnuje literatuře, psychoanalytické terapii a arteterapii se zaměřením na práci ve skupině. Pro malbu Kamily Ženaté je typický spontánní intuitivní přístup, kterým vytváří své abstraktní formy volně inspirované reálnou impresionistickou reflexí přírodních motivů
žákyně L. Čepeláka
ID: 66
Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:05
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)