Otto Placht (1962)

Curasana

pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht

žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

ID: 65

Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:04

Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)