Curasana
pucuti (kůra stromu), plátno, 2017, 120 x 150 cm, sign. vzadu Otto Placht
žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
ID: 65
Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:04
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)