Chameleon
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka
the disciple of prof. M. Rittstein
ID: 62
Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:01
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)