Chameleon
akryl, plátno, 2023, 90 x 70 cm, sign. vzadu Martin Salajka
žák prof. M. Rittsteina
ID: 62
Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 16:01
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
žák prof. M. Rittsteina
ID: 62