Hnědý hřbitov
akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. vzadu Igor Grimmich, Absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují bravurním zvládnutím perspektivy a detailním zpracováním výjevů, které zobrazuje. Expresivnost a narativita, jež propůjčuje svým obrazům, doprovází zobrazované každodenní situace ať už reálné či snové
the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 61
Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:00
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)