Alena Anderlová (1977)
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová
Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:59
Current price: 18.000 CZK (750 €)