Ananas
olej, plátno, 2014, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová
absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
ID: 60
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 15:59
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)