Tomáš Bím (1946)

U tenisty

litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160

the private study

ID: 6

Auction price: 1.400 CZK (59 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:05

Current price: 1.400 CZK (59 €)