Tomáš Bím (1946)
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160
the private study
Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 15:05
Current price: 1.400 CZK (59 €)